درباره ما محصولات پروژه ها گالری اخبار افتخارات اطلاعات فنی تماس با ما


1385/01/01
گریتینگ راه حل آبگرفتگی معابر
گریتینگ جهت مصارف شهری
ادامه ...

Mark 2 (2) works on replica watches Kylo Ren, a loyal supporter of a black warrior replica watches uk, and the rolex replica two are quite similar; Kailuo Lun) there is a more gloomy uk replica watches character, wearing a cloak coat, like a huge potential hidden.
درباره شرکت

شرکت مشبک سازان آریا با هدف ساخت و تولید انواع گریتینگ (شبکه های فلزی) و پله از زمستان 1384 با توکل به الطاف الهی و تلاش چندین تن از صنعتگران کار آزموده کار خود را آغاز نمود و با تجربه 6 ساله و همکاری شرکت روئین ساز اراک در حال حاضر با ظرفیت بیش از 700 تن گریتینگ فولادی (دستی) و بیش از 1000 تن گریتینگ ماشینی (الکترو فورج) در سال و آماده شدن جهت راه اندازی و به تولید رساندن گریتینگ فایبر گلاس(کامپوزیتی) در ایران، در تلاش است سهم کوچک خود را در سازندگی و بالندگی صنعتی کشور عزیزمان ادا نماید.

این شرکت با دارا بودن توان فنی و مهندسی خود قابلیت ساخت انواع گریتینگ (فولادی، ماشینی، فایبرگلاس(کامپوزیتی)، آلومینیومی، استنلس استیل، گالوانیزه گرم، پوشش پلی اتیلن سبک) مطابق با استانداردهای رایج بین المللی را داراست.

به منظور حصول اطمینان کامل از تولید محصول مطابق با خواست مشتری و رعایت مشخصات استانداردهای ذکر شده، این شرکت با اجرای سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001 سعی در بالا بردن کیفیت محصولات خود دارد. واحد کنترل کیفیت یکی از واحدهای فعال و پویای این شرکت می باشد که اهداف کیفی شرکت را مورد اجرا و کنترل قرار داده است.
English |   تماس با ما |   عضويت |   صفحه اصلي
© Copyright 2007 ARYA Company. All rights reserved.