درباره ما محصولات پروژه ها گالری اخبار افتخارات اطلاعات فنی تماس با ما


1385/01/01
گریتینگ راه حل آبگرفتگی معابر
گریتینگ جهت مصارف شهری
ادامه ...

Mark 2 (2) works on replica watches Kylo Ren, a loyal supporter of a black warrior replica watches uk, and the rolex replica two are quite similar; Kailuo Lun) there is a more gloomy uk replica watches character, wearing a cloak coat, like a huge potential hidden.
محصولات

ماشینی (الکترو فورج):
این نوع محصول در ابعاد استاندارد و رایج 1*6 متر تولید و از جمله مزایای این نوع نداشتن درز در محل اتصال رابط و باربر است (که نقطه شروع خوردگی در دست ساز می باشد) و همچنین سهولت در برش کاری در محل نصب است.

زیر پایی:
با توجه به نوع کارگاه لازم است در محل هایی از کارگاه جهت ایمنی و بهداشت بهتر و کارآمدی بیشتر کارگر از زیرپایی هایی استفاده شود. که در این صورت یکی از گزینه های مناسب خواهد بود.

جدول(کانال ها):
این نوع تفاوت خاصی با دیگر نداشته و می توانند از هر مدل و تکیه گاه حائز اهمیت خواهند بود.در کانالهایی که در محل عبور وسایل نقلیه قرار دارند جهت حرکت وسیله نقلیه بر روی دارای اهمیت است و میزان جوشکاری را تغییر می دهد.بر روی کانالهایی که در محل عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه قرار دارند جهت تسریع حرکت از این نوع استفاده می شود که با توجه به نوع میزان بار وارد شده در سایزهای مختلف ساخته خواهند شد.

آجدار(مضرس آجدار):
بنابر در خواست مشتری در محل هایی که مواد لغزنده از قبیل روغنها و یا گل و لای فراوان وجود دارد،تسمه های باربر را با ایجاد شیارهایی، مضرس دار کرده تا از لغزش جلوگیری شود.

استنلس استیل:
کاربرد عمده این نوع در تاسیسات مربوط به صنایع بهداشتی و غذایی می باشد که به دلیل خصوصیات ورق استنلس استیل دارای ظاهری مناسب و مقاوم در مقابل مواد شیمیایی است. معمولا از ورق استنلس استیل 304 استفاده می گردد و جوشکاری این نوع با سیم جوش استیل و گاز آرگون صورت می گیرد.

آلومینیومی:
آلومینیومی علاوه بر مقاومت در مقابل خوردگی و شرایط محیطی، سبک و زیبا می باشند که می تواند در مکانهای توریستی و تفریحی کاربرد داشته باشد، اندازه و سایز این نوع بنا بر نقشه و یا در خواست مشتری می باشد.

با مشبندی بالا:
این نوع بیشتر به عنوان حفاظ و یا جهت موارد خاص طبق سفارش مشتری ساخته می شود.
مشبندی این بالای 100*100 میلیمتر است.

سنگین:
در مناطقی مانند سیلوها، بنادر، اسکله ها و یا معادن با توجه به حجم کاری و عبور وسایل نقلیه سنگین نیاز به با تحمل وزن بالا می باشد که بتواند بیش از 3 تن وزن (وزن تقریبی هر لاستیک تریلی) را تحمل نماید. این نوع با تسمه هایی با ارتفاع و ضخامت بالا تهیه می شوند.

تلورانسهای مجاز:
این تلورانسها بر اساس استانداردهای بین المللی و رایج و بر اساس معرفی مشتری رعایت می گردد.
تلورانس رایج بر اساس استاندارد BS 4592 می باشد (که متن آن در CD کاتولوگ قرار دارد)


فایبرگلاس (کامپوزیتی):

- مقاومت در برابر خوردگی
امروزه در بیشتر صنایع مشکل خوردگی عامل بسیار مهمی در اتلاف هزینه ها و از کار افتادگی دستگاه ها شده است. فایبر گلاس(کامپوزیتی) که با رزینهای پلی استر و ونیل استر مقاوم سازی شده اند، می توانند در برابر عوامل خوردگی مقاومت بالایی از خود نشان دهند. رنج مقاومت آنها از PH های اسیدی تا بازی را شامل می شود.
(برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی مراجعه به جدول مقاومت شیمیایی)

- سطح ضد لغزش دائمی
می توان سطح اینا را توسط دانه های سیلیکا به صورت دائمی ضد لغزش ساخت این دانه ها باعث می شوند که در دراز مدت سطح ، در مقابل عوامل رطوبتی، یخ، گریس و یا حتی در مقابل روغن و واکس و سایر مواد خواص خود را حفظ نماید. این سطوح ضد لغزش طبق استاندارد DIN 51 130 و کلاس R13- V10 طبقه بندی شده است که این بالاترین میزان ضد لغزش بودن را داراست.

- عایق بودن، مقاومت در برابر آتش:
عدم وجود خاصیت مغناطیسی و هدایت الکتریکی این ، باعث می شود که بیشترین میزان عایق بودن در مقابل حرارت را داشته باشند. مقاومت بالا در مقابل آتش و کمترین میزان انتشار دود از خواص اصلی این فایبرگلاس (کامپوزیتی) می باشد. (طبق طبقه بندی در کلاس،M2/F1، M1/F0، M1/F1) (طبق استاندارد ASTM-E-84)

- سبکی:
یکی دیگر از خواص اصلی این سبکی فوق العاده آنها در مقایسه با فولاد و آلومینیوم می باشد.
از 12 کیلو گرم در هر متر مربع تا 28 کیلوگرم در هر متر مربع متغیر می باشد.

- نصب و نگهداری فوق العاده آسان:
این بر طبق استاندارد در سایزهای مختلف طبق درخواست مشتری قابل تولید و تهیه می باشد. سبکی، نصب آسان و امکان برش سریع در محل پروژه مزیتی است که بطور چشمگیر باعث کم هزینه شدن نصب آن شده است. عدم وجود قسمتهای فلزی در این سبب می شود که عمل برش بدون از بین رفتن لبه ها انجام شود.(بدون نیاز به هیچگونه محافظتی) در نتیجه این خواص خارق العاده سبب می شود که هزینه تعمیر و نگهداری به صفر تقلیل یابد.

- مقاومت مکانیکی:
بافت به هم پیوسته الیاف فایبرگلاس (کامپوزیتی) یک مقاومت قابل توجه و چشمگیری را ایجاد کرده است. ساختار یکپارچه و بافت این ا باعث می شود که هم به صورت نقطه ای و هم تمام صفحه ای تحمل بار وارده را داشته باشد. (برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی مراجعه به جدول مقاومت مکانیکی)


انواع پوشش

پوششهای ایجاد شده بر روی (فلزی) بنا بر درخواست مشتری می تواند یکی از موارد ذیل باشد (هر کدام از پوششها دارای خواص و کارکردهای مخصوص به خود می باشد که در هر مورد ذکر شده است).

پوشش رنگ:
پوشش رنگ نسبت به پوشش گالوانیزه دارای ضخامت پوشش کمتر و با قیمتی مناسبتر صورت می گیرد. نوع رنگ بر اساس درخواست مشتری است.

پوشش پلی اتیلن سبک:
پوشش پلی اتیلن سبک با ضخامت 600 الی 700 میکرون پوششی مناسب و مطمئن برای مناطقی که در تماس مستقیم با اسید و یا مواد شیمیایی خورنده است.

گالوانیزه گرم:
شرکت مشبک سازان آریا با در اختیار داشتن یک وان مذاب روی به ابعاد 1*1.2*6 متر توانایی گالوانیزه روزانه 30 تن قطعه را دارا می باشد. کلیه قطعات مطابق با استاندارد ASTM A123 گالوانیزه می شوند. (متوسط ضخامت 80 میکرون)
English |   تماس با ما |   عضويت |   صفحه اصلي
© Copyright 2007 ARYA Company. All rights reserved.